Kosmetyki dla kobiet w ciąży

Poznaj nasze wyjątkowe zestawy prezentowe skompletowane z najlepszych, bestsellerowych produktów. Znajdziesz tutaj pomysł na prezent dla kobiet w ciąży. Są to zestawy w promocyjnych cenach, aż do -20%. Naturalne kosmetyki do pielęgnacji ciała i twarzy to podarunek pełen miłości, ciepła i czułości.

Kosmetyki dla kobiet w ciąży

Są to produkty delikatne, nawilżające i uelastyczniające skórę. Nie zawierają szkodliwych substancji. Są bezpieczne dla kobiet w ciąży oraz podczas połogu i karmienia piersią. Kosmetyki dla kobiet w ciąży to podarunek pełen mocy naturalnych składników.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Kosmetyki dla kobiet w ciąży

Okres ciąży jest niezwykle ważny w życiu każdej kobiety. To wyjątkowe dziewięć miesięcy, w trakcie których ciało kobiety zmienia się pod wieloma względami, tym samym przygotowując się na wydanie na świat nowego człowieka. Dbając o siebie w tym okresie, dbamy również o maleństwo, dlatego tak ważne jest używanie starannie dobranych kosmetyków. Na co zwrócić uwagę, podczas wyboru produktów przeznaczonych do ciała, będąc w ciąży?

Czy kobieta w ciąży powinna zmienić swoje dotychczasowe nawyki pielęgnacyjne?

Kobiety w ciąży mają wiele pytań związanych z tym, czego powinny używać w trakcie przełomowych czterdziestu tygodni w ich życiu. Tyczy się to zarówno jedzenia, jak i kosmetyków, a także wielu innych produktów. Wiadomo, że dieta kobiety ciężarnej powinna być jak najzdrowsza, w miarę możliwości lekkostrawna i pozbawiona produktów wysokoprzetworzonych o niepewnym składzie. Jeszcze większe restrykcje dotyczą kobiet obciążonych cukrzycą ciążową, które muszą pilnować indeksu glikemicznego i wybierać produkty niepodnoszące poziomu glukozy we krwi. A jak jest w przypadku kosmetyków? Czy kobiety w ciąży mogą korzystać ze wszystkich kremów, balsamów czy żeli, które do tej pory znały i lubiły?

Kosmetyki przeznaczone dla kobiet ciężarnych - skład ma ogromne znaczenie

W większości przypadków kobiety będące w ciąży nie zmieniają swoich przyzwyczajeń kosmetycznych, jednak zwykle nie mają one pojęcia, że produkty wchodzące w skład niezbędnika przy codziennej pielęgnacji również mogą dzielić się na te bardziej i mniej wskazane. Jako firma otwarta na potrzeby naszych klientów, przygotowaliśmy szereg ciekawych zestawów kosmetycznych, obejmujących produkty przeznaczone dla kobiet ciężarnych. Zawierają one naturalne i bezpieczne artykuły o przemyślanym, pozbawionym niekorzystnie działających substancji składzie. Kosmetyki dla kobiet w ciąży obejmują żele, balsamy, masła do ciała, kremy, mydła oraz inne produkty certyfikowane. Wszystkie propozycje wchodzące w skład zestawów nie zawierają parabenów, wazeliny, ftalanów, glikolu propylenowego, etanolaminy oraz oleju mineralnego. Z kolei w składzie zostały zawarte liczne składniki dobroczynne, takie jak oliwa z oliwek, olejek arganowy, kwas hialuronowy, zielona glinka, arnika czy wiele innych. Wybierając kosmetyki dla kobiet w ciąży o naturalnym składzie, mamy pewność dbania o naszą skórę w sposób skuteczny, a jednocześnie bezpieczny. Dlaczego tak ważne jest czytanie składów kosmetyków? Szkodliwe substancje mogą negatywnie wpłynąć nie tylko na kondycję naszego ciała, ale także na nienarodzone maleństwo. Mogą uszkodzić jego układ nerwowy, przyczynić się do zaburzeń związanych z rozwojem intelektualnym, wad serca, naczyń krwionośnych, małżowiny usznej, a nawet zwiększyć ryzyko poronienia. Warto przejrzeć się składom kosmetyków znajdujących się w naszej łazience i sprawdzić czy są one w pełni bezpieczne dla nas samych oraz dziecka.