Naturalne kosmetyki z Krety - poznaj nas bliżej

Sklep z kosmetykami naturalnymi Naturelia to sprawdzone środki do pielęgnacji całego ciała. Naszą misją jest przede wszystkim szerzenie świadomości na temat kosmetycznej mocy oliwy z oliwek i jej dobroczynnego wpływu na włosy, twarz oraz skórę. Jednym z najważniejszych priorytetów jest dla nas najlepsza jakość proponowanych Państwu kosmetyków, dlatego zwracamy baczną uwagę na źródło pochodzenia oliwy wykorzystywanej w naszych produktach.

Stosujemy wyłącznie organiczną oliwę z certyfikatem OXYGONO, pochodzącą z lokalnych upraw na Krecie i wytwarzaną w miejscowych manufakturach. 

Kolejną z wartości, wyznawanych przez nasz sklep ekologiczny, jest prowadzenie działalności z pełnym poszanowaniem środowiska, dlatego wszystkie nasze kosmetyki nie są testowane na zwierzętach. Ponadto, dbając o Państwa zdrowie, zastępujemy sztuczne składniki ich roślinnymi odpowiednikami, by móc zaoferować jak najbardziej naturalne produkty.

Zawartość naturalnych surowców w naszych kosmetykach sięga aż 97,66%.

Oliwa z oliwek odgrywa w nich rolę emolientu, dostarczając jednocześnie drogocennych składników, tak potrzebnych naszej skórze oraz włosom. Uzupełnieniem kosmetyków są wyselekcjonowane ekstrakty i wyciągi roślinne, wśród których znajdą Państwo ekstrakt z białej herbaty, wyciąg z granatu, ekstrakt z kardamonu, a także proszek z pestek moreli i łupin migdałów, w produktach peelingujących zastępujący często używany w tym celu plastik. Oliwa z Krety od lat wygrywa rankingi, jeśli chodzi o jej gatunkowość.

Dzięki naszym kosmetykom dostarczysz swojemu ciału wszystkiego, co dla niego najlepsze. Błyskawiczna wysyłka oraz stosowane przez nas, w pełni ekologiczne opakowania sprawiają, że już po kilku dniach od złożenia zamówienia mogą Państwo cieszyć się w swoim domowym SPA naturalnymi szamponami, balsamami oraz innymi produktami, dostępnymi w naszej ofercie. Atrakcyjne ceny to dodatkowa zaleta proponowanych produktów, pozwalająca na skompletowanie wszystkich niezbędnych, a przede wszystkim zdrowych kosmetyków.