Jesteśmy bezpośrednim importerem na Polskę naturalnych kosmetyków marki Naturelia, które produkowane są wyłącznie w Grecji na słonecznej Krecie. Wszystkie oferowane produkty zawierają 100% organiczną, certyfikowaną oliwą z oliwek i inne selektywne składniki pochodzenia naturalnego, z wysokim udziałem organicznych surowców pierwotnych. Zawartość składników naturalnych w produktach marki Naturelia sięga aż 100%.

Produkty marki Naturelia wyróżnia pielęgnacyjna moc oliwy z oliwek znana już w starożytności. Dzięki zawartości takich składników, jak witamina E, kwas hialuronowy, pantenol, aloes czy ekstrakt z białej i zielonej herbaty linia produktów Naturelia tworzy kompleksową pielęgnację dla każdego rodzaju skóry, dbając o jej potrzeby, odżywiając i kojąc. Naturalne produkty Naturelia powstały w zgodzie ze środowiskiem, nie zawierają substancji szkodliwych dla człowieka i przyrody.

Wszystkie produkty nie zawierają: parabenów, wazeliny, glikolu propylenowego, ftalanów czy etanolaminy.

Kosmetyki oferowane przez markę Naturelia nie są testowane na zwierzętach.

Oliwa z oliwek zawarta w kosmetykach Naturelia posiada certyfikat OXYGONO potwierdzający jej organiczność.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi naturalnymi produktami z oliwy z oliwek i chciałbyś wprowadzić je do swojego sklepu, hurtowni lub zająć się dystrybucją na określonym obszarze z możliwością podpisania umowy na wyłączność, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami! Wspólnie ustalimy indywidualne warunki i zasady współpracy, oferując z naszej strony atrakcyjne ceny hurtowe.

W przypadku chęci zrealizowania większego Zamówienia, prosimy o kontakt indywidualny. Wtedy możliwe będzie ustalenie indywidualnych warunków Zamówienia, w szczególności terminów realizacji, sposobów dostawy, metod płatności, a także możliwości udzielenia rabatu na zakupione Produkty.

Zapraszamy do nawiązania dłuższej współpracy!