Naturalny dezodorant

Dezodoranty to bardzo popularne kosmetyki, które znajdują się w każdej łazience i nierzadko w damskiej torebce. Niwelują brzydki zapach i chronią przed potem, a tym samym dają uczucie komfortu i świeżości na cały dzień. Branża kosmetyczna oferuje wiele rodzajów tego typu preparatów, pośród których królują naturalne dezodoranty. To doskonała alternatywa dla tradycyjnych kosmetyków, ponieważ nie posiadają w swoim składzie składników chemicznych i substancji drażniących. Z tego względu idealnie nadają się dla skóry bardzo wrażliwej i skłonnej do uczuleń.

Ałun dezodorant krystaliczny

Nasz sklep oferuje doskonałej jakości, naturalne dezodoranty, które są w pełni bezpieczne dla każdego rodzaju skóry. To kosmetyki niepodrażniające, które posiadają w swoim składzie krystaliczny ałun potasowy. Dzięki temu eliminują bakterie, nie podrażniają i są hypoalergiczne. To idealne dezodoranty dla alergików, ponieważ pozbawione są parabenów, sztucznych barwników i aluminium, dzięki czemu nie powodują żadnego uczulenia.

To dezodoranty bez rakotwórczych składników, które pozwalają niezwykle skutecznie zlikwidować pot i nieprzyjemny zapach. Można je aplikować nie tylko pod pachami, ale także na skórę stóp i dłoni. Dezodoranty bez alkoholu i innych drażniących składników są idealnym, naturalnym kosmetykiem do pielęgnacji ciała. Nie pozostawiają białego osadu na ubraniach. To certyfikowane produkty, które nie są testowane na zwierzętach. Ich używanie to prawdziwa przyjemność dla każdej skóry.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz